Představenstvo a Realizační tým

PŘEDSTAVENSTVO MC PERMONÍČEK platné od 14.03.2019:
 
 Mgr. Petra Šimonová  – členka představenstva

 Gabriela Bošková – členka představenstva

 Ing. Zuzana Matiášková – členka představenstva


KONTROLNÍ KOMISE MC PERMONÍČEK platná od 9.2.2017:
 
Soňa Suchánková  – členka kontrolní komiseREALIZAČNÍ TÝM MC PERMONÍČEK platný od 1.7.2018


Mgr. Petra Šimonová - členka představenstva a členka realizačního týmu

Vystudovala Přírodovědeckou fakultu UK, obor ochrana životního protředí. Přes 15 let pracovala v neziskových organizacích v oblasti enviromentální výchovy, nejdéle ve vzdělávacím centru TEREZA, kde vedla např. program Ekoškola a věnovala se mentorské podpoře učitelů. Je lektorkou kurzů kritického myšlení. Nyní je na doktorském studiu a zároveň pracuje ve výzkumu na Katedře enviromentálních studií MU Brno. V Jílovém bydlí od roku 2011. Ve volném čase ráda čte a šije. Má dvě děti Agnes (3roky) a Grétu (1rok).

ODPOVĚDNOST ZA: ORGANIZACI NEPRAVIDELNÝCH AKCÍ

KONTAKT: 608 564 458, petra.simonova@mcpermonicek.cz


Gabriela Bošková - členka představenstva a realizačního týmu
 
Vystudovala Vyšší odbornou školu v Českých Budějovicích, obor všeobecné ekonomie, pracovala např. v redakci burzovních novin jako tajemnice magazínu Index nebo v ČSOB, a.s. jako referentka projektu Restrukturalizace zpracovávající úvěry býv. IPB, a.s. Nyní vede dětskou skupinu a koordinuje kroužky. Dříve intenzivně tančila, hrála divadlo, cestovala, pěstovala pěší turistiku a navštěvovala divadla. Nyní volný čas tráví nejraději v přírodě. Žije v Borku s manželem, třemi dětmi, dvěma psy a dvěma kočkami.

ODPOVĚDNOST ZA: HLAVNÍ VEDOUCÍ A LEKTORKA DĚTSKÉ SKUPINY PERMONÍČEK, KOORDINÁTORKA KROUŽKů, ADMINISTRATIVA
KONTAKT: 739 633 715, gabriela.boskova@mcpermonicek.czIng. Zuzana Matiášková - členka představenstva a realizačního týmu

Vystudovala fakultu Informatiky a statistiky na VŠE v Praze, obor systémová analýza. Šest let působila v oblasti IT Consultingu jako systémový a business analytik. Dříve pracovala též jako lektorka angličtiny pro děti. V Jílovém žije s rodinou od roku 2007. Má dceru Veroniku (4,5) a syna Marka (2,5). Od ledna 2013 pomáhá v MC Permoníček se správou obsahu webových stránek a dalšími činnostmi IT. Ráda sportuje, především v přírodě (kolo, lyže, procházky), ráda vaří a tráví čas s přáteli.

ODPOVĚDNOST ZA: FINANČNÍ GRANTY (ADMINISTRACE DOTAČNÍCH PROJEKTŮ), POKLADNA,
KONTAKT: 731 401 820, zuzana.matiaskova@mcpermonicek.cz Lucie Kaliánová - členka realizačního týmu

Narodila se v Praze, ale od narození jezdila do Jílového za babičkou a dědou, později se do Jílového přestěhovala. Má ukončenou střední zdravotnickou školu, obor zdravotní laborant. Od roku 2007 pracuje ve Vinohradské nemocnici jako laborantka na transfúzním oddělení. Momentálně je na rodičovské dovolené se dvéma holčičkama. Mezí její záliby patří rodina a s ním spojené aktivity, jako cestování, příroda, procházky.

ODPOVĚDNOST ZA: OD 9/2018 POKLADNA A PODKLADY PRO ROZPOČET
KONTAKT:608378644                              
 


                         

V databázi nebyl nalezen žádný obrázek.

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic