Novinky

Fotky z výletu k vyhlídce Dubík zatím najdete na facebookovém profilu mateřského centra.

Ranní cvičení do konce července odpadá.

KROUŽKY Ve ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018


Kroužky po prázdninách začnou v týdnu od 11.9., zápis bude probíhat od 28.8. na www.mcpermonicek.eu.

Podrobnější informace a rozvrh pravidelných aktivit na podzim-zimu 2017/18 naleznete v sekci Pravidelný program. Tešíme se opět na všechny naše účastníky a přejeme krásné léto!
Cvičení na míči se Zuzkou Weisskopf pokračuje také o prázdninách!

Také o prázdninách se na vás těší Zuzka Weisskopf při pravidelném Cvičení na míči. Lekce budou probíhat vždy v úterý od 16:45 a v neděli od 10:00. Výjimkou je pouze úterý 4.7., kdy lekce odpadá. Začínáme již tuto neděli 2.7.! Kontakt na lektorku je 608 953 722.


Herny a ostatní pravidelné aktivity o prázdninách!

V létě se na vás těšíme při pravidelných hernách, které budou otevřeny vždy ve středu od 9:30 do 12:00 a v pátek od 15:30 do 17:30. Přijďte si s dětmi pohrát, popovídat, na kafíčko nebo jen tak posedět :) Pouze v termínech 5.7. a 7.7. se z důvodu státních svátků herna nekoná. Probíhat budou také další pravidelné večerní aktivity a v provozu je i Dětská skupina. Rozvrh všech pravidelných aktivit naleznete v sekci Pravidelný program.

KAŽDÉ ÚTERÝ 30ti - MINUTOVÉ NASTARTOVÁNÍ DNE PRO AKTIVNÍ MAMINKY. VEZMĚTE DĚTI DO KOČÁRKU A POJĎTE S NÁMI NA RYCHLOU PROCHÁZKU A ROZVIČKU NA BOŽÍ SKÁLU. KDO MÁ ŠVIHADLO, AŤ HO NEZAPOMENE DOMA. I S DĚTMI MŮŽETE BÝT FIT


DĚTSKÁ SKUPINA PERMONÍČEK - KAPACITA

Velmi nás těší zájem o Dětskou skupinu Permoníček. V tuto chvíli je však kapacita naplněna. V případě zájmu o zařazení na listinu čekajících, prosím, kontaktujte vedoucí Dětské skupiny Permoníček Gabrielu Boškovou mailem na gabriela.boskova@mcpermonicek.cz nebo telefonicky na čísle 739 633 715. Děkujem a těšíme se na vás!


Staňte se členy Mateřského centra Permoníček a využijte výhod, které vám členství nabízí!

Vážení příznivci mateřského centra, velice si vážíme všech, kteří navštěvujete naše mateřské centrum a děkujeme těm, kteří nás finančně i nefinančně podporují. Tím, že se stanete členy MC a zaplatíte příspěvek 100,- Kč na rok, přispějete na nákup pomůcek do výtvarné dílny, hraček do herny a dalších věcí nezbytných pro chod mateřského centra. Nejen, že nám pomůže váš pravidelný příspěvek, ale mateřské centrum bude mít také díky širší členské základně větší možnosti při získávání dodatečných finančních zdrojů, které umožní další rozvoj a dlouhodobou provozní stabilitu.
Pokud ještě nejste členy a chcete mateřské centrum podpořit, anebo jste členy a členství na rok 2015 jste ještě nezaplatili, prosíme, přihlaste se k členství v naší webové aplikaci pro rezervaci kroužků a následně pošlete členský příspěvek 100 Kč na účet: 2682061319/0800, případně ho můžete uhradit přímo v MC, kde obdržíte také známku za uhrazené období. Pro členy MC máme průkazky s logem Permoníčku, informujeme je pravidelně o plánovaných akcích, pořádáme v průběhu roku vybrané akce zdarma a po předložení členské průkazky mohou členové čerpat slevy v partnerských obchodech v Jílovém a blízkém okolí. Více o členství a slevách zde.Schůzky aktivních maminek - SAM!

Schůzky aktivních maminek se budou konat nově každou první středu v měsíci v herně MC Permoníček. Nejbližší schůzka je plánována na středu 6.9. od 10:00 hod. Zajímá-li vás, co nového se chystá v Permoníčku nebo chcete-li přispět nějakým nápadem či připomínkou k chodu centra, přijďte!

Nejbližší akce

 
ROK 2017

Červenec

 17.7. - 21.7. - Intenzivní kurz AJ pro dospělé , 9:00 - 13:00
Kde: Opido Těptín

25.7. - výlet vláčkem do Týnce nad Sázavou
Odjezd: vlakové nádraží Jílové - 9:59

Srpen

15.8. - výlet Vlčí rokle
čas a místo bude upřesněno

Podrobné informace o jednotlivých akcích najdete na titulní stránce Plánované akce.


PODPOŘILI NÁS A SPOLUPRACUJEME:
Projekt Dětská skupinaProjekt I rodiče se chtějí učit
 Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost RossmannPermoníček se zapojil do celoročního projektu "Křídla a kořeny naší rodiny"
 

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic