Novinky

Podzimní prázdniny a MC

Rádi bychom vás informovali, že o podzimních prázdninách probíha ve středu a čtvrtek program kroužků a heren dle rozvrhu. Pátek, ve státní svátek, je v MC zařeno.Hledáme vedoucí heren!

Více info na "Permoníčkova burza práce" - "Pravidelná spolupráce". ROZVRH KROUŽKŮ PRO ZÁŘÍ-LEDEN A ZÁPIS

Rádi bychom vás informovali,že v sekci Pravidelný program již naleznete rozvrh kroužků pro podzim/zimu 2016-17. Zápis bude opět probíhat elektronicky na www.mcpermonicek.eu a spuštěn bude v pondělí 5.9. Těšíme se, že i přes některé změny dané především plánovaným spuštěním provozu Dětské skupiny, nám zachováte svoji přízeň a budeme se od září při pravidelných aktivitách znovu potkávat!ZÁPIS DO DĚTSKÉ SKUPINY PERMONÍČEK - KAPACITA

Velmi nás těší zájem o zápis dětí do připravované Dětské skupiny Permoníček. Kapacita se velmi rychle naplňuje, to však neznamená, že není možné další děti do Dětské skupiny přihlásit. Prosíme, v případě, že vámi požadované dny jsou v systému již naplněny, kontaktujte nás prostřednictvím emailu na permonicek@mcpermonicek.cz nebo telefonicky na čísle některé z koordinátorek a zařadíme vás na seznam dalších zájemců. Je možné, že se ještě některá místa uvolní nebo bude možné přivést zapsané dítě některý den, kdy bude volné místo např. z důvodu onemocnění jiného zapsaného dítěte. Těšíme se na vás!Staňte se členy Mateřského centra Permoníček a využijte výhod, které vám členství nabízí!

Vážení příznivci mateřského centra, velice si vážíme všech, kteří navštěvujete naše mateřské centrum a děkujeme těm, kteří nás finančně i nefinančně podporují. Tím, že se stanete členy MC a zaplatíte příspěvek 100,- Kč na rok, přispějete na nákup pomůcek do výtvarné dílny, hraček do herny a dalších věcí nezbytných pro chod mateřského centra. Nejen, že nám pomůže váš pravidelný příspěvek, ale mateřské centrum bude mít také díky širší členské základně větší možnosti při získávání dodatečných finančních zdrojů, které umožní další rozvoj a dlouhodobou provozní stabilitu.
Pokud ještě nejste členy a chcete mateřské centrum podpořit, anebo jste členy a členství na rok 2015 jste ještě nezaplatili, prosíme, přihlaste se k členství v naší webové aplikaci pro rezervaci kroužků a následně pošlete členský příspěvek 100 Kč na účet: 2682061319/0800, případně ho můžete uhradit přímo v MC, kde obdržíte také známku za uhrazené období. Pro členy MC máme průkazky s logem Permoníčku, informujeme je pravidelně o plánovaných akcích, pořádáme v průběhu roku vybrané akce zdarma a po předložení členské průkazky mohou členové čerpat slevy v partnerských obchodech v Jílovém a blízkém okolí. Více o členství a slevách zde.
Schůzky aktivních maminek - SAM!

Schůzky aktivních maminek se budou konat nově každou první středu v měsíci v herně MC Permoníček. Nejbližší schůzka je plánována na středu 19.10. od 10:00 hod. Zajímá-li vás, co nového se chystá v Permoníčku nebo chcete-li přispět nějakým nápadem či připomínkou k chodu centra, přijďte!

Nejbližší akce

 
ROK 2016


ŘÍJEN

Sobota 22.10., 15h
Drakiáda na Boží skále - pouštění draků spojené s výtvarnou dílničkou přímo na místě, zakončení u ohýnku (možnost i opékání vlastních pochutin - buřtů atd.). Vstup zdarma, pro nejlépe létající draky odměna.


LISTOPAD 

Čtvrtek 3.11., od 19h
Návrat do práce po Mateřské dovolené - Petra Mandlíková - koučka, v MC Permoníček

Středa 9.11. od 20h
Tvoření pro ženy - tentokrát budeme vyrábět Adventní kalendáře pro naše milované
V MC Permoníček

Čtvrtek 10.11., od 19h
Čínská medicína a energie čchi - Mgr. Štěpán Vyhlídka, v MC Permoníček

Pátek 11.11, 15:30
Výtvarná dílnička s výrobou lucerniček, v MC Permoníček
16:40 - vystoupení dětí před MC s pásmem písniček a básniček, Jílovata pod vedením Leny Ondráčkové
17:00 - průvod lampionů s doprovodem Sv. Martina, hledání pokladu, pořádá město Jílové spolu s MC.

Čtvrtek 24.11., od 19h
Vědomá žena v partnerství s mužem - Jana Smíšková (Pilařová), terapeutka energetické psychologie, v MC Permoníček

Sobota 26.11., 10-15h
Tvořivá dílna v rámci předváděcích dní - Jílovské muzeum
16-18h - otevřená herna (při rozsvícení vánočního stromu), v MC
Podrobné informace o jednotlivých akcích najdete na titulní stránce Plánované akce.
PODPOŘILI NÁS A SPOLUPRACUJEME:
Projekt Dětská skupinaProjekt I rodiče se chtějí učit
 Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost RossmannPermoníček se zapojil do celoročního projektu "Křídla a kořeny naší rodiny"
 

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic