NovinkyMilí rodiče,

děkujeme vám za přízeň po celý letošní školní rok a věříme, že nám ji zachováte i v tom příštím.

V letních měsících budeme v MC trochu odpočívat, proto nebudou probíhat dílničky ani přednášky.
V létě vás pozveme na dva výlety: 7.8. Setkání na hřišti pod Pepřem a 13.8. Výlet na Žampach.


Přejeme krásné léto plné odpočinku a těšíme se na viděnou

Petra Šimonová
koordinátorka akcí MC Permoníček

V červenci a v srpnu budou herny probíhat  jen každou středu od 15:30 - 17:30.

Všechny kroužky začnou ve školním roce 2019/2020 v druhé polovině září.  Od druhé poloviny srpna, budete mít opět  možnost se na kroužky přihlásit. Vše se dozvíte včas z našich webových stránek www.mcpermonicek.cz a dále od nového koordinátora/koordinátorky kroužků (tel:739 633 714)


Probíhá zápis do kroužků na II.pololetí - www.mcpermonicek.euPravidla zpracování osobních údajů v souladu s GDPR v MC Permoníček:

Zpracovávání veškerých osobních údajů podléhá následujícím pravidlům:

1. Požadujeme osobní údaje pouze nezbytně nutné pro účast uživatelů programové nabídky a služeb našeho centra.
2.Osobní údaje nám svěřené:
- chránime před zneužitím dalšími osobami, neposkytujeme dalším osobám, či organizacím, vyjma zákonem stanovené povinnosti
- likvidujeme poté, kdy dotčena osoba přestane užívat programovou nabídku a služby našeho centra.Staňte se členy Mateřského centra Permoníček a využijte výhod, které vám členství nabízí!


Vážení příznivci mateřského centra, velice si vážíme všech, kteří navštěvujete naše mateřské centrum, a děkujeme těm, kteří nás finančně i nefinančně podporují. Tím, že se stanete členy MC a zaplatíte příspěvek 100,- Kč na rok, přispějete na nákup pomůcek do výtvarné dílny, hraček do herny a dalších věcí nezbytných pro chod mateřského centra.
Pokud ještě nejste členy a chcete mateřské centrum podpořit, anebo jste členy a členství na rok 2018 jste ještě nezaplatili, prosíme, přihlaste se k členství v naší webové aplikaci pro rezervaci kroužků a následně pošlete členský příspěvek 100 Kč na účet: 2682061319/0800, případně ho můžete uhradit přímo v MC, kde obdržíte také známku za uhrazené období. Pro členy MC máme průkazky s logem Permoníčku, informujeme je pravidelně o plánovaných akcích, pořádáme v průběhu roku vybrané akce zdarma a po předložení členské průkazky mohou členové čerpat slevy v partnerských obchodech v Jílovém a blízkém okolí. Více o členství a slevách zde.


zápis z valné hromady 14.3.2019Schůzky aktivních maminek – SAM

 

Schůzky aktivních maminek se budou konat nově každou první středu v měsíci v herně MC Permoníček. 

Nejbližší akce

ROK 2019              


7.8.2019 - Setkání na hřišti pod Pepřem - sraz v 10h před MC Permoníček


13.8.2019 - Výlet na Žampach - sraz v 10h před MC Permoníček


7.9.2019 - Dny evropského dědictví - Středověké slavnosti - v parku za muzeem - dílnička pro nejmenšíPodrobné informace o jednotlivých akcích najdete na titulní stránce Plánované akce.

 PODPOŘILI NÁS A SPOLUPRACUJEME:
Projekt Dětská skupinaProjekt I rodiče se chtějí učit


Síť pro rodinu Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost Rossmann

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic