Novinky

DNE 27.7. SE Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ NEKONÁ LETNÍ HERNA PRO DĚTI

Rádi bychom vás informovali, že ve středu 27.7. odpadá z provozních důvodů letní hernička pro děti. V pátek 29.7. se koná opět normálně. Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání!PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

O prázdninách se na vás moc těšíme při již tradičních letních výletech a herničkách. Termíny výletů ještě upřesníme, herničky se budou konat každou středu a pátek od 9:30 do 12h. V létě vás také srdečně zveme na Jógu s Margit, která bude probíhat každý čtvrtek od 19 do 20:30h a na Cvičení na míčích se Zuzkou Weisskopf, které se bude konat ve čtvrtek od 17h. O konání konkrétní lekce Cvičení na míčích se, prosím, raději informujte předem u Zuzky W. na tel. 608 953 722.

Krásné prázdniny!
 
  ZÁPIS DO DĚTSKÉ SKUPINY PERMONÍČEK - KAPACITA

Velmi nás těší zájem o zápis dětí do připravované Dětské skupiny Permoníček. Kapacita se velmi rychle naplňuje, to však neznamená, že není možné další děti do Dětské skupiny přihlásit. Prosíme, v případě, že vámi požadované dny jsou v systému již naplněny, kontaktujte nás prostřednictvím emailu na permonicek@mcpermonicek.cz nebo telefonicky na čísle některé z koordinátorek a zařadíme vás na seznam dalších zájemců. Je možné, že se ještě některá místa uvolní nebo bude možné přivést zapsané dítě některý den, kdy bude volné místo např. z důvodu onemocnění jiného zapsaného dítěte. Těšíme se na vás!Staňte se členy Mateřského centra Permoníček a využijte výhod, které vám členství nabízí!

Vážení příznivci mateřského centra, velice si vážíme všech, kteří navštěvujete naše mateřské centrum a děkujeme těm, kteří nás finančně i nefinančně podporují. Tím, že se stanete členy MC a zaplatíte příspěvek 100,- Kč na rok, přispějete na nákup pomůcek do výtvarné dílny, hraček do herny a dalších věcí nezbytných pro chod mateřského centra. Nejen, že nám pomůže váš pravidelný příspěvek, ale mateřské centrum bude mít také díky širší členské základně větší možnosti při získávání dodatečných finančních zdrojů, které umožní další rozvoj a dlouhodobou provozní stabilitu.
Pokud ještě nejste členy a chcete mateřské centrum podpořit, anebo jste členy a členství na rok 2015 jste ještě nezaplatili, prosíme, přihlaste se k členství v naší webové aplikaci pro rezervaci kroužků a následně pošlete členský příspěvek 100 Kč na účet: 2682061319/0800, případně ho můžete uhradit přímo v MC, kde obdržíte také známku za uhrazené období. Pro členy MC máme průkazky s logem Permoníčku, informujeme je pravidelně o plánovaných akcích, pořádáme v průběhu roku vybrané akce zdarma a po předložení členské průkazky mohou členové čerpat slevy v partnerských obchodech v Jílovém a blízkém okolí. Více o členství a slevách zde.
Schůzky aktivních maminek - SAM!

Schůzky aktivních maminek se budou konat nově každou první středu v měsíci v herně MC Permoníček. Nejbližší schůzka je plánována na středu 7.9. od 10:00 hod. Zajímá-li vás, co nového se chystá v Permoníčku nebo chcete-li přispět nějakým nápadem či připomínkou k chodu centra, přijďte!

Nejbližší akce

 
ROK 2016


ČERVENEC-SRPEN

Letní výlety:

Druhý letní výlet se uskuteční v druhé polovině srpna
termín a místo budou upřesněny do konce července

Středy a pátky od 9:30 do 12h
Herny pro maminky s dětmi

Čtvrtky od 17h
Cvičení na míči se Z. Weisskopf

Čtvrtky od 19h
Jóga s Margit Koláčkovou

Podrobné informace o jednotlivých akcích najdete na titulní stránce Plánované akce.
PODPOŘILI NÁS A SPOLUPRACUJEME:
Projekt Dětská skupinaProjekt I rodiče se chtějí učit
 Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost RossmannPermoníček se zapojil do celoročního projektu "Křídla a kořeny naší rodiny"
 

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic