Novinky

FOTKY Z VÝLETŮ NEBO SEMINÁŘŮ NAJDETE V RUBRICE KRONIKA.


CVIČENÍ NA MÍČI OPĚT UŽ V NEDĚLI 28.5. TĚŠÍME SE NA VÁS


HLEDÁME VEDOUCÍ HEREN

MC Permoníček hledá "Vedoucí heren" - na dopoledne i odpoledne. Nabízíme i malé finanční ohodnocení.
Benefity: Vstup do všech heren zdarma, seznámení se s dalšími maminkami, příjemná práce v příjemném prostředíKAŽDÉ ÚTERÝ 30ti - MINUTOVÉ NASTARTOVÁNÍ DNE PRO AKTIVNÍ MAMINKY. VEMTE DĚTI DO KOČÁRKU A POJĎTE S NÁMA NA RYCHLOU PROCHÁZKU A ROZVIČKU NA BOŽÍ SKÁLU. KDO MÁ ŠVIHADLO, AŤ HO NEZAPOMENE DOMA. I S DĚTMI MŮŽETE BÝT FIT


VOLNÉ MÍSTA NA LEKCE JÓGY PRO MAMINKY S DĚTMI V PÁTEK OD 9:00 DO 10:00 V ZÁLOŽNĚ S TEREZOU BUČKOVOU (TĚTKOVOU)

Vstup možný i jednorázově.


VOLNÉ MÍSTA NA LEKCE JÓGY PRO DOSPĚLÉ

Máme jěště volná místa v pátečním kurzu od 10:30 v kavárně Záložna v Jílovém a v úterním kurzu od 18:15 v Mateřském centru Jílové.
Pište nebo volejte na: margit.kolackova@gmail.com, 722 964 689.


DĚTSKÁ SKUPINA PERMONÍČEK - KAPACITA

Velmi nás těší zájem o Dětskou skupinu Permoníček. V tuto chvíli je však kapacita naplněna. V případě zájmu o zařazení na listinu čekajících, prosím, kontaktujte vedoucí Dětské skupiny Permoníček Gabrielu Boškovou mailem na gabriela.boskova@mcpermonicek.cz nebo telefonicky na čísle 739 633 715. Děkujem a těšíme se na vás!


Staňte se členy Mateřského centra Permoníček a využijte výhod, které vám členství nabízí!

Vážení příznivci mateřského centra, velice si vážíme všech, kteří navštěvujete naše mateřské centrum a děkujeme těm, kteří nás finančně i nefinančně podporují. Tím, že se stanete členy MC a zaplatíte příspěvek 100,- Kč na rok, přispějete na nákup pomůcek do výtvarné dílny, hraček do herny a dalších věcí nezbytných pro chod mateřského centra. Nejen, že nám pomůže váš pravidelný příspěvek, ale mateřské centrum bude mít také díky širší členské základně větší možnosti při získávání dodatečných finančních zdrojů, které umožní další rozvoj a dlouhodobou provozní stabilitu.
Pokud ještě nejste členy a chcete mateřské centrum podpořit, anebo jste členy a členství na rok 2015 jste ještě nezaplatili, prosíme, přihlaste se k členství v naší webové aplikaci pro rezervaci kroužků a následně pošlete členský příspěvek 100 Kč na účet: 2682061319/0800, případně ho můžete uhradit přímo v MC, kde obdržíte také známku za uhrazené období. Pro členy MC máme průkazky s logem Permoníčku, informujeme je pravidelně o plánovaných akcích, pořádáme v průběhu roku vybrané akce zdarma a po předložení členské průkazky mohou členové čerpat slevy v partnerských obchodech v Jílovém a blízkém okolí. Více o členství a slevách zde.Schůzky aktivních maminek - SAM!

Schůzky aktivních maminek se budou konat nově každou první středu v měsíci v herně MC Permoníček. Nejbližší schůzka je plánována na středu 10.5. od 10:00 hod. Zajímá-li vás, co nového se chystá v Permoníčku nebo chcete-li přispět nějakým nápadem či připomínkou k chodu centra, přijďte!

Nejbližší akce

 
ROK 2017

Květen

30.5. - 30ti- minutová rychlá chůze na Boží skálu, rozvička od 9h
Sraz: před MC Permoníček

Červen

3.6. - Sobotní jóga s Terezou Bučkovou - od 10:00 do 11:30 a od 16:00 do 17:30
Kde: herna MC Permoníček

8.6. - Výlet Chotouň - rybníček Ráček - Radlík - Jílové - od 10h
Sraz: před MC Permoníček

8.6. - Vědomé rodičovství - Jana Smíšková - od 19h
Kde:  herna MC Permoníček

9.6. - Návštěva pojicejní stanice - od 10:30
Sraz: před MC Permoníček

9.6. - Noc kostelů - dílnička pro děti - od 17h
Kde: farní zahrada vedle Obecního domu

13.6. - První pomoc pro rodiče s dětmi - R. Sklenářová - RZS Středočeského kraje - od 16h
Kde: herna MC Permoníček

21.6. - Tvoření pro ženy s Mirkou Ederovou - Papírové kouzlení - od 20h
Kde: herna MC Permoníček

Podrobné informace o jednotlivých akcích najdete na titulní stránce Plánované akce.


PODPOŘILI NÁS A SPOLUPRACUJEME:
Projekt Dětská skupinaProjekt I rodiče se chtějí učit
 Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost RossmannPermoníček se zapojil do celoročního projektu "Křídla a kořeny naší rodiny"
 

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic