Novinky

Zápis do kroužků pro září 2018 - leden 2019 - bude probíhat elektronicky od 20.8. na www.mcpermonicek.eu. Rozvrh kroužků zveřejníme během srpna. Kroužky začínají od 17.9.

Pozor v létě budou herny jednou týdně ve středu od 15:30 do 17:30.

Od září 2018 hledáme na dvě hodiny týdně lektorku angličtiny pro nejmenší (děti od 4 let). Nutná aktivní znalost angličtiny, kladný vztah k dětem. Nabízíme práci na DPP  (250Kč/hod.) v příjemném prostředí MC Permoníček. Vhodné pro maminky na mateřské dovolené.

Od září 2018 hledáme lektorku tvořivých večerů pro ženy (háčkování, výroba věnců, šperků nebo dle nápadů). Jeden večer za měsíc. Nabízíme práci na DPP v příjemném prostředí MC Permoníček. Vhodné pro maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené.

Pravidla zpracování osobních údajů v souladu s GDPR v MC Permoníček:

Zpracovávání veškerých osobních údajů podléhá následujícím pravidlům:

1. Požadujeme osobní údaje pouze nezbytně nutné pro účast uživatelů programové nabídky a služeb našeho centra.
2.Osobní údaje nám svěřené:
- chránime před zneužitím dalšími osobami, neposkytujeme dalším osobám, či organizacím, vyjma zákonem stanovené povinnosti
- likvidujeme poté, kdy dotčena osoba přestane užívat programovou nabídku a služby našeho centra.


Staňte se členy Mateřského centra Permoníček a využijte výhod, které vám členství nabízí!


Vážení příznivci mateřského centra, velice si vážíme všech, kteří navštěvujete naše mateřské centrum, a děkujeme těm, kteří nás finančně i nefinančně podporují. Tím, že se stanete členy MC a zaplatíte příspěvek 100,- Kč na rok, přispějete na nákup pomůcek do výtvarné dílny, hraček do herny a dalších věcí nezbytných pro chod mateřského centra.
Pokud ještě nejste členy a chcete mateřské centrum podpořit, anebo jste členy a členství na rok 2018 jste ještě nezaplatili, prosíme, přihlaste se k členství v naší webové aplikaci pro rezervaci kroužků a následně pošlete členský příspěvek 100 Kč na účet: 2682061319/0800, případně ho můžete uhradit přímo v MC, kde obdržíte také známku za uhrazené období. Pro členy MC máme průkazky s logem Permoníčku, informujeme je pravidelně o plánovaných akcích, pořádáme v průběhu roku vybrané akce zdarma a po předložení členské průkazky mohou členové čerpat slevy v partnerských obchodech v Jílovém a blízkém okolí. Více o členství a slevách zde.Schůzky aktivních maminek – SAM

 

Schůzky aktivních maminek se budou konat nově každou první středu v měsíci v herně MC Permoníček. Nejbližší schůzka je plánována na středu 29.8.2018. od 15:30 hod. Zajímá-li vás, co nového se chystá v Permoníčku nebo chcete-li přispět nějakým nápadem či připomínkou k chodu centra, přijďte!

Nejbližší akce

ROK 2018

2.8. - Výlet do Týnce n/ Sázavou - sraz v 9:50 hod. na nádraží Jílové u Prahy

29.8. - Sraz aktivních maminek od 15:30, MC Permoníček

8.9. - Dny Evropského dědictví - tvořivá dílnička pro děti v parku za muzeem

11.9. - Kurz 1. pomoci pro rodiče a děti s R. Sklenářovou - od 16:00 hod. v MC Permoníček

22.9. - pohádka Zlatá ryba - Ilegumova div. společnost - od 15:00 hod.

27.9. - Praktická asertivita - interaktivní workshop s J. Rambouskovou - od 19:00 hod.


Podrobné informace o jednotlivých akcích najdete na titulní stránce Plánované akce.

 PODPOŘILI NÁS A SPOLUPRACUJEME:
Projekt Dětská skupinaProjekt I rodiče se chtějí učit


Síť pro rodinu Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost Rossmann

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic