Novinky

NOVÝ KROUŽEK ANGLIČTINY PRO NEJMENŠÍ SE V ZÁLOŽNĚ Z DŮVODU MALÉHO ZÁJMU NEOTEVŘE 


JÓGA PRO MAMINKY A DĚTI V PONDĚLÍ OD 17H JE V 1. POLOLETÍ 2017 Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ ZRUŠEN (pozdní začátek kroužku)

Jednáme o otevření kroužku dopoledne v jiných prostorách. V případě, že byste měli zájem chodit na dopolední jógu pro maminky a děti, ozvěte se na permonicek@mcpermonicek.cz, či Petře Hvizdošové na 739 633 714. Děkujeme za pochopení.Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ SE RUŠÍ CVIČENÍ NA MÍČI - ÚTERÝ 17:45 (příliš pozdní začátek pro maminky malých dětí)

Cvičení se bude pravděpodobně odehrávat v Sokolovně od března. Pro více informací sledujte náš web.
VOLNÉ MÍSTA NA LEKCE YÓGY PRO DOSPĚLÉ

Máme jěště volná místa v pátečním kurzu od 10:00 v kavárně Záložna v Jílovém a v úterním kurzu od 19:00 v Mateřském centru Jílové.
Pište nebo volejte na: margit.kolackova@gmail.com, 722 964 689.


ZÁPIS DO KROUŽKŮ - PRVNÍ POLOLETÍ 2017
,
Zápis do kroužků probíha od 23. 1. 2017 elektronicky na www.mcpermonicek.eu. Kroužky začínají v týdnu
od 6. 2 . 2017.
Můžete se těšit na nový kroužek "Zpíváme a tančíme" v pondělí odpoledne.
V případě dotazů se obraťte na: Petru Hvizdošovou: 739 633 714, či permonicek@mcpermonicek.cz.HLEDÁME VEDOUCÍ HEREN

MC Permoníček hledá "Vedoucí heren" - na odpoledne.
Benefity: Vstup do všech heren zdarma, seznámení se s dalšími maminkami, příjemná práce v příjemném prostředíDĚTSKÁ SKUPINA PERMONÍČEK - KAPACITA

Velmi nás těší zájem o Dětskou skupinu Permoníček. V tuto chvíli je však kapacita naplněna. V případě zájmu o zařazení na listinu čekajících, prosím, kontaktujte vedoucí Dětské skupiny Permoníček Gabrielu Boškovou mailem na gabriela.boskova@mcpermonicek.cz nebo telefonicky na čísle 739 633 715. Děkujem a těšíme se na vás!Staňte se členy Mateřského centra Permoníček a využijte výhod, které vám členství nabízí!

Vážení příznivci mateřského centra, velice si vážíme všech, kteří navštěvujete naše mateřské centrum a děkujeme těm, kteří nás finančně i nefinančně podporují. Tím, že se stanete členy MC a zaplatíte příspěvek 100,- Kč na rok, přispějete na nákup pomůcek do výtvarné dílny, hraček do herny a dalších věcí nezbytných pro chod mateřského centra. Nejen, že nám pomůže váš pravidelný příspěvek, ale mateřské centrum bude mít také díky širší členské základně větší možnosti při získávání dodatečných finančních zdrojů, které umožní další rozvoj a dlouhodobou provozní stabilitu.
Pokud ještě nejste členy a chcete mateřské centrum podpořit, anebo jste členy a členství na rok 2015 jste ještě nezaplatili, prosíme, přihlaste se k členství v naší webové aplikaci pro rezervaci kroužků a následně pošlete členský příspěvek 100 Kč na účet: 2682061319/0800, případně ho můžete uhradit přímo v MC, kde obdržíte také známku za uhrazené období. Pro členy MC máme průkazky s logem Permoníčku, informujeme je pravidelně o plánovaných akcích, pořádáme v průběhu roku vybrané akce zdarma a po předložení členské průkazky mohou členové čerpat slevy v partnerských obchodech v Jílovém a blízkém okolí. Více o členství a slevách zde.
Schůzky aktivních maminek - SAM!

Schůzky aktivních maminek se budou konat nově každou první středu v měsíci v herně MC Permoníček. Nejbližší schůzka je plánována na středu 8.2. od 10:00 hod. Zajímá-li vás, co nového se chystá v Permoníčku nebo chcete-li přispět nějakým nápadem či připomínkou k chodu centra, přijďte!

Nejbližší akce

 
ROK 2017

Únor

25.2. a 26.2. - Jógový víkend - lektorka Tereza Bučková (Tětková)
Kde: herna MC Permoníček

Březen

8.3. ve 20h - Tvoření pro ženy
Kde: herna MC Permoníček

9.3. v 19h - Rychlokurz první pomoci
Kde: herna MC Permoníček

11.3., 9:00 - 15:00 - Burza jarního oblečení
Kde: herna MC Permoníček

17.3. v 15:30h - Jarní výtvarná dílna pro děti
Kde: herna MC Permoníček

bližší informace k březnovým akcím již brzo


Podrobné informace o jednotlivých akcích najdete na titulní stránce Plánované akce.


PODPOŘILI NÁS A SPOLUPRACUJEME:
Projekt Dětská skupinaProjekt I rodiče se chtějí učit
 Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost RossmannPermoníček se zapojil do celoročního projektu "Křídla a kořeny naší rodiny"
 

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic