Novinky

NOVĚ CVIČENÍ NA MÍČI V NEDĚLI OD 10:00 DO 11:00 SE ZUZKOU WEISSKOPF

Vstup jednorázový. Cena 80Kč/hodina.
VOLNÉ MÍSTA NA LEKCE YÓGY PRO MAMINKY S DĚTMI V PÁTEK OD 9:00 DO 10:00 V ZÁLOŽNĚ S TEREZOU BUČKOVOU (TĚTKOVOU)


VOLNÉ MÍSTA NA LEKCE YÓGY PRO DOSPĚLÉ

Máme jěště volná místa v pátečním kurzu od 10:00 v kavárně Záložna v Jílovém a v úterním kurzu od 19:00 v Mateřském centru Jílové.
Pište nebo volejte na: margit.kolackova@gmail.com, 722 964 689.

HLEDÁME VEDOUCÍ HEREN

MC Permoníček hledá "Vedoucí heren" - na dopoledne i odpoledne.
Benefity: Vstup do všech heren zdarma, seznámení se s dalšími maminkami, příjemná práce v příjemném prostředí


DĚTSKÁ SKUPINA PERMONÍČEK - KAPACITA

Velmi nás těší zájem o Dětskou skupinu Permoníček. V tuto chvíli je však kapacita naplněna. V případě zájmu o zařazení na listinu čekajících, prosím, kontaktujte vedoucí Dětské skupiny Permoníček Gabrielu Boškovou mailem na gabriela.boskova@mcpermonicek.cz nebo telefonicky na čísle 739 633 715. Děkujem a těšíme se na vás!


Staňte se členy Mateřského centra Permoníček a využijte výhod, které vám členství nabízí!

Vážení příznivci mateřského centra, velice si vážíme všech, kteří navštěvujete naše mateřské centrum a děkujeme těm, kteří nás finančně i nefinančně podporují. Tím, že se stanete členy MC a zaplatíte příspěvek 100,- Kč na rok, přispějete na nákup pomůcek do výtvarné dílny, hraček do herny a dalších věcí nezbytných pro chod mateřského centra. Nejen, že nám pomůže váš pravidelný příspěvek, ale mateřské centrum bude mít také díky širší členské základně větší možnosti při získávání dodatečných finančních zdrojů, které umožní další rozvoj a dlouhodobou provozní stabilitu.
Pokud ještě nejste členy a chcete mateřské centrum podpořit, anebo jste členy a členství na rok 2015 jste ještě nezaplatili, prosíme, přihlaste se k členství v naší webové aplikaci pro rezervaci kroužků a následně pošlete členský příspěvek 100 Kč na účet: 2682061319/0800, případně ho můžete uhradit přímo v MC, kde obdržíte také známku za uhrazené období. Pro členy MC máme průkazky s logem Permoníčku, informujeme je pravidelně o plánovaných akcích, pořádáme v průběhu roku vybrané akce zdarma a po předložení členské průkazky mohou členové čerpat slevy v partnerských obchodech v Jílovém a blízkém okolí. Více o členství a slevách zde.Schůzky aktivních maminek - SAM!

Schůzky aktivních maminek se budou konat nově každou první středu v měsíci v herně MC Permoníček. Nejbližší schůzka je plánována na středu 8.3. od 10:00 hod. Zajímá-li vás, co nového se chystá v Permoníčku nebo chcete-li přispět nějakým nápadem či připomínkou k chodu centra, přijďte!

Nejbližší akce

 
ROK 2017

Duben

8.4. v 10:00 -12:00 - Velikonoční tvořivá dílnička
Kde: herna MC Permoníček

Podrobné informace o jednotlivých akcích najdete na titulní stránce Plánované akce.


PODPOŘILI NÁS A SPOLUPRACUJEME:
Projekt Dětská skupinaProjekt I rodiče se chtějí učit
 Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost RossmannPermoníček se zapojil do celoročního projektu "Křídla a kořeny naší rodiny"
 

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic