Novinky

NOVINKY


Lesní mateřská škola Lískáček vypisuje výběrové řízení na místo asistenta pedagoga na dobu pondělí, úterý a středa (8,30 - 16,30).
Podmínkou je absolvování zkoušky Chůva (termíny jsou vypisovány během roku) a čtrnáctidenní působení v Lískáčku na zkoušku. Termín pro zaslání motivačních dopisů a životopisů je 13.10.2017 na email: 
olga.lyzbicka@centrum.cz.


SOBOTY S JÓGOU:

Přijďte se uvolnit a odpočinout každou sobotu v 9:00 na hatha józe s Terezou a Kateřinou.


Dětská skupina Permoníček- Kapacita:

Těší nás zájem o DS Permoníček, v tuto chvíli je však kapacita naplněna.


Nejbližší ranní cvičení v úterý 26.9. v 9:00.


KAŽDÉ ÚTERÝ 30ti - MINUTOVÉ NASTARTOVÁNÍ DNE PRO AKTIVNÍ MAMINKY. VEZMĚTE DĚTI DO KOČÁRKU A POJĎTE S NÁMI NA RYCHLOU PROCHÁZKU A ROZVIČKU NA BOŽÍ SKÁLU. KDO MÁ ŠVIHADLO, AŤ HO NEZAPOMENE DOMA. I S DĚTMI MŮŽETE BÝT FIT


Staňte se členy Mateřského centra Permoníček a využijte výhod, které vám členství nabízí!

Vážení příznivci mateřského centra, velice si vážíme všech, kteří navštěvujete naše mateřské centrum, a děkujeme těm, kteří nás finančně i nefinančně podporují. Tím, že se stanete členy MC a zaplatíte příspěvek 100,- Kč na rok, přispějete na nákup pomůcek do výtvarné dílny, hraček do herny a dalších věcí nezbytných pro chod mateřského centra. Nejen, že nám pomůže váš pravidelný příspěvek, ale mateřské centrum bude mít také díky širší členské základně větší možnosti při získávání dodatečných finančních zdrojů, které umožní další rozvoj a dlouhodobou provozní stabilitu.
Pokud ještě nejste členy a chcete mateřské centrum podpořit, anebo jste členy a členství na rok 2015 jste ještě nezaplatili, prosíme, přihlaste se k členství v naší webové aplikaci pro rezervaci kroužků a následně pošlete členský příspěvek 100 Kč na účet: 2682061319/0800, případně ho můžete uhradit přímo v MC, kde obdržíte také známku za uhrazené období. Pro členy MC máme průkazky s logem Permoníčku, informujeme je pravidelně o plánovaných akcích, pořádáme v průběhu roku vybrané akce zdarma a po předložení členské průkazky mohou členové čerpat slevy v partnerských obchodech v Jílovém a blízkém okolí. Více o členství a slevách zde.
Schůzky aktivních maminek – SAM

 

Schůzky aktivních maminek se budou konat nově každou první středu v měsíci v herně MC Permoníček. Nejbližší schůzka je plánována na středu 20.9. od 10:00 hod. Zajímá-li vás, co nového se chystá v Permoníčku nebo chcete-li přispět nějakým nápadem či připomínkou k chodu centra, přijďte!


Nejbližší akce

 

ROK 2017

Září


23.9. - Hatha jóga s Terezou a Kateřinou - od 9 hod.
Kde: herna MC Permoníček


27.9. - Tvoření pro ženy s Mirkou Ederovou - téma Podzimní věnce - od 20 hod.
Kde: herna MC Permoníček

Říjen 

7.10. - Burza zimního oblečení - od 7:00 do 13:00

12.10. - Výlet k vyhlídce Třeštibok, POZOR OD 9:00


Podrobné informace o jednotlivých akcích najdete na titulní stránce Plánované akce.

 PODPOŘILI NÁS A SPOLUPRACUJEME:
Projekt Dětská skupinaProjekt I rodiče se chtějí učit


Síť pro rodinu Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost Rossmann

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic