Novinky

HLEDÁME LEKTORA/LEKTORKU TANCOVÁNÍ PRO NEJMENŠÍ

MC Permoníček hledá lektora/lektorku tancování pro nejmenší od září 2016.
Tanečky budou probíhat od 15.9., vždy každý pátek od 15:30 - 17:30 (2 lekce).
V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Petru Hvizdošovou na petra.hvizdosova
@mcpermonicek.cz, 739 633 714.
HERNY ZÁŘÍ

Středa: 10-12h
Čtvrtek: 15:30 - 17:30hROZVRH KROUŽKŮ PRO ZÁŘÍ-LEDEN A ZÁPIS

Rádi bychom vás informovali,že v sekci Pravidelný program již naleznete předběžný rozvrh kroužků pro podzim/zimu 2016-17. Zápis bude opět probíhat elektronicky na www.mcpermonicek.eu a spuštěn bude v pondělí 5.9. Těšíme se, že i přes některé změny dané především plánovaným spuštěním provozu Dětské skupiny, nám zachováte svoji přízeň a budeme se od září při pravidelných aktivitách znovu potkávat!PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

O prázdninách se na vás moc těšíme při již tradičních letních výletech a herničkách. Termíny výletů ještě upřesníme, herničky se budou konat každou středu a pátek od 9:30 do 12h. V létě vás také srdečně zveme na Jógu s Margit, která bude probíhat každý čtvrtek od 19 do 20:30h a na Cvičení na míčích se Zuzkou Weisskopf, které se bude konat ve čtvrtek od 17h. O konání konkrétní lekce Cvičení na míčích se, prosím, raději informujte předem u Zuzky W. na tel. 608 953 722.

Krásné prázdniny!
 
  ZÁPIS DO DĚTSKÉ SKUPINY PERMONÍČEK - KAPACITA

Velmi nás těší zájem o zápis dětí do připravované Dětské skupiny Permoníček. Kapacita se velmi rychle naplňuje, to však neznamená, že není možné další děti do Dětské skupiny přihlásit. Prosíme, v případě, že vámi požadované dny jsou v systému již naplněny, kontaktujte nás prostřednictvím emailu na permonicek@mcpermonicek.cz nebo telefonicky na čísle některé z koordinátorek a zařadíme vás na seznam dalších zájemců. Je možné, že se ještě některá místa uvolní nebo bude možné přivést zapsané dítě některý den, kdy bude volné místo např. z důvodu onemocnění jiného zapsaného dítěte. Těšíme se na vás!Staňte se členy Mateřského centra Permoníček a využijte výhod, které vám členství nabízí!

Vážení příznivci mateřského centra, velice si vážíme všech, kteří navštěvujete naše mateřské centrum a děkujeme těm, kteří nás finančně i nefinančně podporují. Tím, že se stanete členy MC a zaplatíte příspěvek 100,- Kč na rok, přispějete na nákup pomůcek do výtvarné dílny, hraček do herny a dalších věcí nezbytných pro chod mateřského centra. Nejen, že nám pomůže váš pravidelný příspěvek, ale mateřské centrum bude mít také díky širší členské základně větší možnosti při získávání dodatečných finančních zdrojů, které umožní další rozvoj a dlouhodobou provozní stabilitu.
Pokud ještě nejste členy a chcete mateřské centrum podpořit, anebo jste členy a členství na rok 2015 jste ještě nezaplatili, prosíme, přihlaste se k členství v naší webové aplikaci pro rezervaci kroužků a následně pošlete členský příspěvek 100 Kč na účet: 2682061319/0800, případně ho můžete uhradit přímo v MC, kde obdržíte také známku za uhrazené období. Pro členy MC máme průkazky s logem Permoníčku, informujeme je pravidelně o plánovaných akcích, pořádáme v průběhu roku vybrané akce zdarma a po předložení členské průkazky mohou členové čerpat slevy v partnerských obchodech v Jílovém a blízkém okolí. Více o členství a slevách zde.
Schůzky aktivních maminek - SAM!

Schůzky aktivních maminek se budou konat nově každou první středu v měsíci v herně MC Permoníček. Nejbližší schůzka je plánována na středu 7.9. od 10:00 hod. Zajímá-li vás, co nového se chystá v Permoníčku nebo chcete-li přispět nějakým nápadem či připomínkou k chodu centra, přijďte!

Nejbližší akce

 
ROK 2016

ZÁŘÍ

Herny:

Středa: 10-12h
Čtvrtek: 15:30 - 17:30hČERVENEC-SRPEN

Letní výlety:

Úterý 30.8., 10h
Letní výlet podé Libeřského potoka
Sraz:
10h v Psárech (zastávka bus - Laguna)
Cíl: lesem podél potoka do Libře, návrat busem
Vede:
Slávka Peitz


Středy a pátky od 9:30 do 12h
Herny pro maminky s dětmi

Čtvrtky od 17h
Cvičení na míči se Z. Weisskopf

Čtvrtky od 19h
Jóga s Margit Koláčkovou

Podrobné informace o jednotlivých akcích najdete na titulní stránce Plánované akce.
PODPOŘILI NÁS A SPOLUPRACUJEME:
Projekt Dětská skupinaProjekt I rodiče se chtějí učit
 Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost RossmannPermoníček se zapojil do celoročního projektu "Křídla a kořeny naší rodiny"
 

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic