Novinky

Provoz MC před Vánoci

MC bude v provozu do 22.12. a pak opět od 2.1.2017.Herny - 14.12. a 21.12. budou jako obvykle od 10h.

Maminky a děti, těšíme se na předvánoční setkání!Dne 14.12. a 21.12. odpadá "Poznáváme svět"

Lekce budou také nahrazeny v lednu.Myšky a Tanečky 8.12. odpadají

Lekce budou nahrazeny v lednu 2017. Děkujeme za pochopení.OSHO Kundalini meditace v prosinci nebudou

Středeční meditace se Šárkou se v prosinci konat nebudou. Těšit na další se mužete opět v lednu!HLEDÁME VEDOUCÍ HEREN

MC Permoníček hledá "Vedoucí heren" - na odpoledne.
Benefity: Vstup do všech heren zdarma, seznámení se s dalšími maminkami, příjemná práce v příjemném prostředíPŘEDVÁNOČNÍ FOCENÍ S FOTOGRAFKOU JANOU ABELSON

Srdečně Vás zveme na oblíbené předvánoční focení dětí a rodin s fotografkou Janou Abelson. Podrobnější informace naleznete v sekci "Plánované akce". Těšíme se na Vás!ZÁPIS DO DĚTSKÉ SKUPINY PERMONÍČEK - KAPACITA

Velmi nás těší zájem o zápis dětí do připravované Dětské skupiny Permoníček. Kapacita se velmi rychle naplňuje, to však neznamená, že není možné další děti do Dětské skupiny přihlásit. Prosíme, v případě, že vámi požadované dny jsou v systému již naplněny, kontaktujte nás prostřednictvím emailu na permonicek@mcpermonicek.cz nebo telefonicky na čísle některé z koordinátorek a zařadíme vás na seznam dalších zájemců. Je možné, že se ještě některá místa uvolní nebo bude možné přivést zapsané dítě některý den, kdy bude volné místo např. z důvodu onemocnění jiného zapsaného dítěte. Těšíme se na vás!Staňte se členy Mateřského centra Permoníček a využijte výhod, které vám členství nabízí!

Vážení příznivci mateřského centra, velice si vážíme všech, kteří navštěvujete naše mateřské centrum a děkujeme těm, kteří nás finančně i nefinančně podporují. Tím, že se stanete členy MC a zaplatíte příspěvek 100,- Kč na rok, přispějete na nákup pomůcek do výtvarné dílny, hraček do herny a dalších věcí nezbytných pro chod mateřského centra. Nejen, že nám pomůže váš pravidelný příspěvek, ale mateřské centrum bude mít také díky širší členské základně větší možnosti při získávání dodatečných finančních zdrojů, které umožní další rozvoj a dlouhodobou provozní stabilitu.
Pokud ještě nejste členy a chcete mateřské centrum podpořit, anebo jste členy a členství na rok 2015 jste ještě nezaplatili, prosíme, přihlaste se k členství v naší webové aplikaci pro rezervaci kroužků a následně pošlete členský příspěvek 100 Kč na účet: 2682061319/0800, případně ho můžete uhradit přímo v MC, kde obdržíte také známku za uhrazené období. Pro členy MC máme průkazky s logem Permoníčku, informujeme je pravidelně o plánovaných akcích, pořádáme v průběhu roku vybrané akce zdarma a po předložení členské průkazky mohou členové čerpat slevy v partnerských obchodech v Jílovém a blízkém okolí. Více o členství a slevách zde.
Schůzky aktivních maminek - SAM!

Schůzky aktivních maminek se budou konat nově každou první středu v měsíci v herně MC Permoníček. Nejbližší schůzka je plánována na středu 7.12. od 10:00 hod. Zajímá-li vás, co nového se chystá v Permoníčku nebo chcete-li přispět nějakým nápadem či připomínkou k chodu centra, přijďte!

Nejbližší akce

 
ROK 2016

PROSINEC

Středa 7.12., od 20h
Tvoření pro ženy s Mirkou Ederovou - přijďtě si vyrobit adventní věnce na večerní tvoření

Čtvrtek 15.12., 19h
Domácí násilí ve vztazích - Jan Konopásek a Šárka Martinovská nás seznámí s domácím násilím jako jedním ze závažných jevů v blízkých vztazích.

Pátek 16.12., od 15:30
Zdobení perníčků - děti, maminky, tatínkové, babičky či dědečkové jsou zváni na zdobení perníčků do herny

Podrobné informace o jednotlivých akcích najdete na titulní stránce Plánované akce.
PODPOŘILI NÁS A SPOLUPRACUJEME:
Projekt Dětská skupinaProjekt I rodiče se chtějí učit
 Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost RossmannPermoníček se zapojil do celoročního projektu "Křídla a kořeny naší rodiny"
 

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic