Certifikát Společnost přátelská rodině

Certifikát Společnost přátelská rodině

Ve dnech 10. a 11.11.2006 se konala v Litomyšli Valná hromada Sítě MC v ČR. Při této příležitosti obdrželo naše Mateřské centrum Permoníček certifikát "Společnost přátelská rodině", který je umístěn v herně.
Toto ocenění je udělováno v rámci společného projektu Sítě mateřských center v ČR a Gender Studies a je zaměřeno na posílení rodiny ve společnosti a na podporu prorodinné politiky. Certifikát mohou získat společnosti vstřícné rodinám a dětem a je podporující např. bezbariérovým prostředím, poskytováním rodinných slev, snahou o zachování zdravého životního prostředí apod.
Funguje-li ve Vašem okolí firma, která by si dle Vašeho mínění toto ocenění zasloužila, prosíme, dejte nám vědět.
Více informací o tomto projektu naleznete např. zde (obecné info o projektu), zde nebo zde (podmínky získání certifikátu).

Jak můžete pomoci?

MC Permoníček funguje na principu svépomoci a na dobrovolné práci těch, kdo se v něm setkávají. Rády bychom Vás tedy oslovily, abyste se zapojili i Vy.

Vyzýváme proto všechny příznivce našeho mateřského centra,

kteří se chtějí zapojit do chodu MC Permoníčka a případně vést nějaký (výtvarný, pohybový či literární) koužek, aby se ozvali na e-mail: permonicek@mcpermonicek.cz
Stačí i malá pomoc :) Nebojte se například služby v herně nebo během některé z jednorázových akcí.

Pomoci můžete i věnováním věcného či finančního daru.

Seznam potřebných věcí najdete ZDE. Jakoukoliv finanční částku můžete poslat na č. ú. 2682061319/0800

Za jakoukoli pomoc i všechny dary moc děkujeme!

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic