Informace o lektorech - 2.pololetí 2018

  Jitka Stibůrková

Trenérka a instruktorka tanečního kroužku, sportovní gymnastiky předškolních i nejmenších dětí. Má ráda práci s malými dětmi pro jejich nefalšovanost, radost z pohybu, kamarádské chování, hru, smích a čisté srdíčko. Ráda si pro ně vymýšlí nejrůznější aktivity s pomocí hraček, pomůcek a napodobením zvířátek a různých činností. Sama zůstala trochu dítětem.
Vystudovala střední hotelovou školu v Praze. Pracovala v oboru - příprava slavnostních rautů, banketů, recepcí a jiných slavnostních událostí u firmy Lautia. Dále pracovala jako hotelová recepční v Praze. Po absolvování rekvalifikačního kurzu Jednoduchého a podvojného účetnictví pracovala v účtárně v pražské firmě Cesaro, spol. s.r.o.
Po narození 1. dcery v roce 2001 se přestěhovala z Prahy do Krňan,kde žije dodnes.

Kurzy a semináře v oblasti sportu - Diplom - Aerobik u Face Czech,
Dětský aerobik, Dance Aerobik. Akreditovaný Trenér MŠMT - III. třídy Sportu pro všechny,
II. třídy Všeobecné gymnastiky, III. třídy Moderních hudebně pohybových forem.
III. třídy Cvičení rodičů s dětmi a předškolních dětí - Rozhodčí SG v rámci ČASPV.
Doplňující kurzy - dětská gymnastika Rinogym, zábavné formy gymnastiky aj.

Odpovědnost za: Myšky - čtvrtek 15:30 - 16:30
                       Tanečky - čtvrtek 16:45 - 17:45
                             Cvičení v Sokolovně - pátek 9:00 - 10:00

Šárka Krčilová
Šárka má dvě děti - Kristýnu a Marka. Vystudovala podnikatelskou ekonomickou školu, poté pracovala na recepci v bance a její dosud posledním zaměstnáním před rodičovskou dovolenou, byla čtyřletá práce na magistrátu hl. města Prahy. Její láska k dětem se mateřstvím ještě prohloubila a začala hlídat děti kamarádům a v rodině. Poté absolvovala kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a pracovala jako chůva v dětské skupině. Od září 2018 je lektorkou v herničkách a povede kroužek pro menší děti Tančíme a zpíváme.


Odpovědnost za:Tančíme a zpíváme


 
Ing. Tereza Bučková

Vystudovala Střední zdravotnickou školu, poté ČVUT Stavební fakultu. Od čtyř let se věnovla klasickému baletu. Přes deset let se věnuje józe, která je součástí jejího života. Je instruktorka jógy pro děti a dospělé. V roce 2012 se z Prahy přistěhovala do Jílového u Prahy. V roce 2014 se jí narodil syn Kryštůfek. Miluje cestování a kromě jógy se zabývá terapeutickými esencemi.

Sobotní jóga

 Kateřina Jungová

Vystudovala VŠE v Praze, obor podniková ekonomika a manažment. Pracovala jako asistentka v nadnárodních právních firmách a před nástupem na rodičovskou dovolenou ve farmaceutické firmě. Strávila také 3 roky ve Velké Británií, převažně jako aupair. V roce 2016 absolvovala všeobecní státní zkoušku z anglického jazyka. Je maminkou Sebastiána a Toníka.

Odpovědnost za: Angličtina pro nejmenší - angličtina s maňáskem Crocem.


 
Gabriela Bošková

Vystudovala Vyšší odbornou školu v Českých Budějovicích, obor všeobecné ekonomie, pracovala např. v redakci burzovních novin jako tajemnice magazínu Index nebo v ČSOB, a.s. jako referentka projektu Restrukturalizace zpracovávající úvěry býv. IPB, a.s. Úspěšně absolvovala zkoušku profesní kvalifikace pro péči o děti do zahájení povinné školní docházky dle podmínek MPSV, v 2. pol. školního roku 2014/2015 vedla Miniškoličku I, má řadu zkušeností s hlídáním dětí, je maminkou 3 dětí - Matýska (9), Viktorky (7) a Barborky (5). Od září 2016 vede Dětskou skupinu.
Dětská skupina - pondělí až pátek
 
Veronika Svobodová


Je instruktorem H.P. Fitness a instruktorem základních pohybových aktivit. Lekce tvoří dle požadavků a možností cvičících (věk, zdravotní stav, atd.) Má ráda děti, zvířata, přírodu, hudbu. Ráda čte populárně naučnou literaturu. Zajímá se o zdravý životní styl, ekologii, dobrovolnictví a celostní medicínu. Ve volném čase se věnuje intuitivním masážím a pránickému léčení.
Kondiční cvičení pro dospělé – pondělí 20:00-21:00

Margit Koláčková

Jako profesionální hudebnice se začala věnovat józe už v době studií na AMU z potřeby vyrovnávat se se svými koncertními nervy. Tehdy se dostavily chvíle vnitřní blaženosti, které se rozhodla již nikdy neopustit. A tak začala její dlouhá cesta duchovními praktikami, ve kterých hathajógu objevila jako nejkomplexnější učení, které dokáže srozumitelnou formou dovést k harmonii těla, mysli a vědomí. Jóga se stala jejím velkým koníčkem,který velmi ráda sdílí se svými cvičenci a zároveň může být svými zkušenostmi nápomocna v otevírání jejich srdcí.

Jóga pro ženy – úterý 18:30-19:00

 Zuzana Weisskopf

Instruktorka aerobiku, aquaaerobiku a fitness. V rámci Cvičení na míčích se zaměřuje především na cviky proti bolesti páteře a velkých kloubů. Cvičení na míčích je možné i s dětmi. Od února 2018 taky lektorka kurzu Hýbanky.

Cvičení na míčích - neděle 10:00-11:00, Hýbanky: středa 9:00-10:00


 Jiří Pokorný

Vystudoval Českoslovanskou obchodní akademii v Praze, od roku 2004 pracuje v rodinné firmě v Jílovém u Prahy. Meditačnímu cvičení Falun Gong se věnuje 12 let, meditace mu také dává prostor pro duchovní rozvoj. Dlouhodobě se také zabývá lidskými právy v Číně. Má dvě děti, Adrianku (5 let) a Jendu (7 let).

Falun Gong - čtvrtek 18:00 - 19:00

 


PODPOŘILI NÁS A SPOLUPRACUJEME:
Projekt Dětská skupinaProjekt I rodiče se chtějí učit


Síť pro rodinu Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost Rossmann

Mateřské centrum PERMONÍČEK, Masarykovo náměstí 195 , 254 01 Jílové u Prahy, IČO: 270 20 207, Kontakt: permonicek@mcpermonicek.cz

 

Designed by iMagic